There is no header image for this region. Ми повинні діяти активніше та більш скоординовано, щоб подолати корупцію як суспільне явище, - прокурор Кримського регіону України Сергій Няньчур - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
23.11.2013

Ми повинні діяти активніше та більш скоординовано, щоб подолати корупцію як суспільне явище, - прокурор Кримського регіону України Сергій Няньчур

Про це зазначив сьогодні прокурор Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Сергій Няньчур під час брифінгу із представниками ЗМІ.

 
Він повідомив, що спеціалізованими прокуратурами Кримського регіону України з початку поточного року зареєстровано 27 кримінальних проваджень з ознаками корупційних діянь, з них 6 - за фактами одержання неправомірної вигоди (хабара) службовими особами. До суду в цей період направлено 7 проваджень, з яких - 5 за фактами одержання неправомірної вигоди службовими особами.
«Наявність корупційних правопорушень серед військовослужбовців негативно впливає на авторитет Збройних сил України, ми повинні викоренити це явище. Саме для цього ми координуємо власні зусилля, обмінюємось досвідом та інформацією. І сьогоднішня зустріч з керівниками правоохоронних органів та піднаглядних військових формувань - це ще один крок до злагодженої боротьби з корупцією» - додав Сергій Няньчур.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 1188