There is no header image for this region. До суду направлено обвинувальний акт на водія автомобіля «Фольцваген», який потрапив у ДТП з каретою швидкої допомоги у м. Феодосії - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
26.11.2013

До суду направлено обвинувальний акт на водія автомобіля «Фольцваген», який потрапив у ДТП з каретою швидкої допомоги у м. Феодосії

...

Досудове розслідування обставин ДТП у Феодосії завершено. Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері обвинувальний акт стосовно водія автомобіля «Фольцваген» передала до Феодосійського міського суду АР Крим.
Вказаній особі інкримінується вчинення кримінального правопорушення за ч.3 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб).
Максимальне покарання, передбачене чинним законодавством –позбавлення волі від 5 до 10 з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 886