There is no header image for this region. За позовом прокуратури Міністерству оборони повернуть кінозал «Зоряний» вартістю 1,5 мільйони гривень - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
26.11.2013

За позовом прокуратури Міністерству оборони повернуть кінозал «Зоряний» вартістю 1,5 мільйони гривень

19 листопада Господарським судом АР Крим задоволено позов Феодосійського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері про визнання недійсним рішення міської ради щодо передачі будівлі вартістю 1,5 млн. у комунальну власність та визнання права власності за державою в особі Міністерства оборони.

Обставини справи: у 2010 році Феодосійською міською радою було прийнято рішення, яким кіноконцертний зал «Зоряний» передано у комунальну власність.
Виявивши даний факт, Феодосійський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері у грудні 2012 року звернувся до господарського суду АР Крим з позовом в інтересах Міністерства оборони України до Феодосійської міської Ради про визнання недійсним рішення Ради про оформлення права власності на спірне майно та визнання за державою в особі Міністерства оборони України права власності на будівлю кіноконцертного залу «Зоряний» вартістю понад 1,5млн.грн.
Позов прокуратури задоволено у повному обсязі.


Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 870