There is no header image for this region. У прокуратурі Кримського регіону України відбулись урочистості з нагоди професійного свята - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
29.11.2013

У прокуратурі Кримського регіону України відбулись урочистості з нагоди професійного свята

Привітати прокурорсько-слідчих працівників Кримського регіону України прийшли   ветерани прокуратури.

    Від них учасникам урочистого зібрання пролунали щирі привітання із професійним святом,  побажання сумлінної праці в ім’я Верховенства права, а також численні спогади про роботу прокуратури минулих років.
     На святі були озвучені вітальні слова з професійним святом від Генерального прокурора України, який  подякував за наполегливу і сумлінну працю та висловив упевненість, що і надалі кожний крок в роботі працівників прокуратури України буде професійним , свідомим, виваженим, що дозволить гідно виконувати покладені на прокуратуру завдання.
    З нагоди свята працівникам прокуратури регіону за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу, оперативність в роботі було оголошено подяки, вручені нагороди та  достроково присвоєні Генеральним прокурором України в порядку заохочення класні чини.
   

кількість переглядів: 989