There is no header image for this region. У Севастополі суд відмовив у пом’якшенні вироку військовослужбовцю - дезертиру - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
10.12.2013

У Севастополі суд відмовив у пом’якшенні вироку військовослужбовцю - дезертиру

        

     Апеляційний суд м. Севастополя залишив без задоволення апеляцію захисника військовослужбовця-контрактника, який майже рік ухилявся від проходження служби та правоохоронних органів.
     Нагадаємо: військовослужбовець Г. самовільно залишив військову частину ( м. Севастополь) у вересні 2012 року та майже рік ухилявся від проходження служби, не повідомляючи про своє місцеперебування. Внаслідок розшукової діяльності у травні 2013 він був затриманий на вокзалі м. Івано-Франківська.
    В серпні поточного року вироком Нахімовського районного суду м. Севастополя військовослужбовця визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 408 КК України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.
   Не погодившись з таким рішенням, захисник обвинуваченого звернувся до суду з апеляційною скаргою з метою пом’якшення вироку, але судом в її задоволенні було відмовлено.
    До речі, військовослужбовець вчинив такі дії не вперше. В травні 2013 року він вже був засуджений за самовільне залишення військової частини на 2 роки позбавлення волі з іспитовим строком – 1 рік. (ч.3 ст.407 КК України).


Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 873