There is no header image for this region. Прокуратура домоглася повернення державі будівель військкомату вартістю понад 2,8 мільйона гривень - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
13.12.2013

Прокуратура домоглася повернення державі будівель військкомату вартістю понад 2,8 мільйона гривень

   

    12 грудня 2013 р. Севастопольський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Євпаторійського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та визнав право власності на нерухоме майно, незаконно передане в комунальну власність, за державою.

    Тепер завдяки послідовним діям та принциповій позиції прокуратури протиправне рішення міської Ради скасоване та за державою в особі Міністерства оборони України визнано право власності на сім будівель в центрі міста вартістю більше ніж 2,8 млн. грн.

   Обставини: в 2009 р. рішенням міської Ради будівлі військового містечка, розташованого в центрі м. Євпаторія, без будь-яких законних підстав було прийнято до власних фондів. На підставі цього рішення Ради в подальшому видано свідоцтво про право власності на це майно на користь територіальної громади.
   В тому ж році прокуратура оскаржила такі дії в суді.
  Справа розглядалась судами різних інстанцій 4 роки, та лише після направлення її Вищим господарським судом України на новий розгляд, на стадії апеляційного оскарження позов прокурора був задоволений.


Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 879