There is no header image for this region. За припинення перевірок пожежник вимагав 7 тисяч гривень - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
09.01.2014

За припинення перевірок пожежник вимагав 7 тисяч гривень

Співробітник одного з підрозділів державної пожежно-рятувальної служби отримував неправомірну вигоду (хабар) із приватних підприємців. Щоб припинити перевіряти декілька Сакських приватних підприємств на стан протипожежної безпеки протягом їх сезонної роботи влітку 2013 року, посадовець назвав суму - 7000 гривень.
Першу частину хабара, а саме 1000 гривень, особі передали у липні 2013 року у власному службовому кабінеті. Іншу – 6000 гривень в вересні у прибережному кафе, де він і був затриманий правоохоронцями. Під час досудового розслідування, яке здійснювала Євпаторійська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, стосовно нього було обрано міру запобіжного заходу – застава у сумі 11,5 тисяч гривень. Сакський районний суд АРК ухвалив визнати пожежника винним у скоєнні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 368 КК України. Враховуючи пом’якшуючі обставини, йому призначено максимальний штраф - 25,5 тисяч гривень. Крім того, особі заборонили обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-господарчих функцій строком на 1 рік. Також законодавством передбачено внесення відомостей до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, що значно обмежує їх право в подальшому займати певні посади.

кількість переглядів: 789