There is no header image for this region. У прокуратурі Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері підвели підсумки роботи у 2013 році. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
15.01.2014

У прокуратурі Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері підвели підсумки роботи у 2013 році.

     

У роботі колегії прийняв участь заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України державний радник юстиції 3 класу Едуард Шевченко. З трибуни прокурор Кримського регіону України Сергій Няньчур поінформував про позитивні результати роботи прокуратури у минулому році.
Завдяки застосуванню координаційних та наглядових повноважень у 2 рази зменшилась кількість порушень статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями, у 3 рази менше скоєно ухилень від військової служби. Протягом у 2013 року було зареєстровано 28 кримінальних проваджень з ознаками корупційних діянь. З них 7 - за фактами одержання хабара службовими особами, ці акти направлені до суду. Як і раніше особлива увага приділяється перевіркам у сфері земельних правовідносин. Було розпочато 10 кримінальних проваджень, 37 осіб притягнуті до дисциплінарної відповідальності , демонтовано 10 самовільно збудованих будівель та споруд на землях прибережної смуги піднаглядних об’єктів.11 мільйонів гривень заборгованої зарплатні, за наслідками проведених перевірок, було сплачено робітникам піднаглядних підприємств.До бюджету відшкодовано понад 4 мільйони гривень та 582 тисячі гривень збитків завданих кримінальними правопорушеннями. До трибуни також були запрошені прокурори підпорядкованих прокуратур та їх заступники. Пропонувалося підбити підсумки власної роботи та озвучити плани на 2014 рік. Так за столом обговорень вирішили приділити ще пильнішу увагу до процесуального керівництва, стану дотримання законності в екологічній сфері, та роботі з новим Кримінальним процесуальним Кодексом України.
Заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України Едуард Шевченко довів до присутніх позицію Генеральної прокуратури щодо пріоритетних напрямків роботи у 2014 році. За результатами проведеної колегії будуть розроблені заходи для удосконалення і покращення якості та ефективності роботи прокуратури Кримського регіону України.

кількість переглядів: 1634