There is no header image for this region. Апеляційний суд АР Крим: «Підстав для зволікання у призначенні засідання для розгляду обвинувального акту стосовно водія автомобіля «Фольцваген» не має». - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
24.01.2014

Апеляційний суд АР Крим: «Підстав для зволікання у призначенні засідання для розгляду обвинувального акту стосовно водія автомобіля «Фольцваген» не має».

  

21 січня 2014 року  Апеляційний суд АР Крим задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Скарга була подана на рішення Керченського міського суду АР Крим щодо повернення обвинувального акту прокурору.
Таким чином визнано, що претензії суду першої інстанції не ґрунтуються на вимогах закону, обвинувальний акт що підготувала прокуратура повністю відповідає вимогам чинного Кримінального процесуального Кодексу України.  Тепер Керченський міський суд АР Крим знову розпочне розгляд кримінального провадження стосовно водія автомобіля «Фольцваген», який потрапив у ДТП з каретою швидкої допомоги зі стадії підготовчого засідання.
 
Прес-служба прокуратури Кримського регіону Україниз нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 792