There is no header image for this region. У прокуратурі Кримського регіону України відбувся семінар, на якому обговорювали проблемні питання додержання вимог законодавства в бюджетній сфері. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
27.01.2014

У прокуратурі Кримського регіону України відбувся семінар, на якому обговорювали проблемні питання додержання вимог законодавства в бюджетній сфері.

   

 
У прокуратурі Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері провели навчально-методичний семінар «Методика проведення перевірок додержання службовими особами піднаглядних об’єктів вимог бюджетного законодавства». У ньому взяли участь представники Державної казначейської служби, Державної фінансової інспекції, представники органів військового управління та працівники прокуратури регіону.
 
 
 

Начальник галузевого відділу прокуратури Кримського регіону України Андрій Каширін пояснив: «Ми організували цей захід напередодні проведення нами перевірок додержання вимог законодавства у бюджетній сфері за завданням Генеральної прокуратури України. Така зустріч дала можливість присутнім отримати додаткові теоретичні знання, відпрацювали певні навички, а головне – обговорити питання контролю за використанням бюджетних коштів та проблемні питання в зазначеній сфері»
Вказані перевірки прокуратура буде проводити вже в лютому цього року.

кількість переглядів: 785