There is no header image for this region. Боротьба з корупцією – пріоритетний напрямок роботи прокуратури. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
29.01.2014

Боротьба з корупцією – пріоритетний напрямок роботи прокуратури.

  

Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та підпорядкованими прокуратурами у 2013 зареєстровано 28 кримінальних проваджень з ознаками корупційних діянь.
До суду направлено 11 обвинувальних актів про злочини з ознаками корупції. З них 7 про одержання неправомірної вигоди (хабара)  службовими особами.
Так, начальник відділу прикордонної служби, взяв гроші з приватного підприємця за організацію незаконного причалу для водних мотоциклів біля мису Казантип. Прикордонника вироком суду притягнуто до кримінальної відповідальності.
 Максимальний штраф у 25 500 гривень доведеться виплатити співробітнику одного з підрозділів державної пожежно-рятувальної служби. Для того аби  припинити перевіряти кілька Сакських приватних підприємств на стан протипожежної безпеки протягом їх сезонної роботи влітку 2013 року, пожежник  вимагав та отримав 7000 грн.
Чотири військові посадові особи КЕЧ(морської)  постануть перед судом за те, що майже 3 роки клали в кишені зарплату неіснуючих робітників. Для цього підроблялися табелі обліку робочого часу на 24 цивільні особи установи. Тобто вносили відомості про роботу осіб, які фактично не працювали. Гроші, призначені для заробітної плати цих працівників, службові особи привласнили, чим завдали збитки державі на суму майже мільйон гривень.
Спеціалізованими прокуратурами Кримського регіону України направлено до суду 4 протоколи про корупційні правопорушення, до адміністративної відповідальності судом притягнуто 4 особи. Так, наприклад, Нахімовським районним судом м. Севастополя притягнуто до відповідальності командира відділення Державної пожежно-рятувальної служби, який одночасно з проходженням служби працював на одному з комунальних підприємств м. Севастополя, за що отримував матеріальні блага.
Прокуратурою також внесено  63 документи прокурорського реагування щодо усунення причин та умов, які сприяли скоєнню корупційних правопорушень. За результатами їх розгляду, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 267 службових осіб, через бездіяльність яких стали можливими  такі правопорушення; відшкодовано до бюджету 43 тис. грн., скасовано 11 неправомірних актів та рішень.
У 2014 році прокуратура Кримського регіону України вживатиме заходів щодо запобігання та протидії корупції на піднаглядних об’єктах. На перше півріччя запланована низка перевірок дотримання вимог антикорупційного законодавства у бюджетній сфері.

кількість переглядів: 843